Ugrás a fő tartalomra Ugrás a kereséshez Ugrás a fő navigációhoz

Wahl MaxGo Clipper

The most powerful choice for effortless and precise pet grooming

Efficient Grooming of Your Pet

The WAHL MaxGo is an efficient tool for grooming your pet. Weighing only 411 grams, it fits comfortably in hand and allows for easy handling, making clipping a breeze. Ideal for stress-free grooming.

The most Powerful Battery Clipper

The WAHL MaxGo is the most powerful cordless clipper on the market. Its brushless motor with two speed settings ensures effortless grooming of both fine and matted fur. This machine is perfect for efficient care of all pets.

Stress-free grooming

The WAHL MaxGo impresses with its quiet and low-vibration operation, making it the ideal choice for nervous animals. With a battery life of up to 180 minutes and a quick charging time of just 60 minutes, it enables stress-free grooming and ensures a pleasant care experience.

Sleek & Ergonomic Design

The WAHL MaxGo clipper ensures comfortable handling – the contoured grips provide a secure and effortless guiding experience while grooming, and the compact design reduces weight and enhances user-friendliness. Its simple, modern aesthetics are complemented by high-quality materials that offer both durability and an appealing look.

Questions & Answers


How long does the battery of the WAHL MaxGo clipper last?
The battery life is up to 180 minutes with a charging time of just 60 minutes.

Is the clipper suitable for nervous animals?
Yes, its quiet and low-vibration operation makes it ideal for nervous pets.

Can I use the clipper for all coat types?
Yes, the clipper is suitable for long hair, short hair, and even matted fur.

 

Termékinformációk

Wahl KM10+ kutyanyírógép: Maximális pontosság és kényelem

Éld át a szőrápolás maximális szabadságát a Wahl KM10+ kutyanyírógéppel. Ez a gép tökéletes minden méretű kutya, macska és még angóranyúl részleges és teljes nyírásához. A 3000 és 3700 fordulat/perc sebességgel működő szénkefe nélküli motorralkiváló teljesítményt és tartósságot nyújt. A LOCKGUARD™ technológia könnyed pengecserét garantál, míg az ergonomikus és csúszásmentes kialakítás maximális kényelmet és irányítást biztosít. A Prime Series #10 penge szénben gazdag acélból készült, tartósra tervezve, és professzionális végeredményt biztosít minden használat során.

Ideális kutyakozmetikusok, groomerek és állatorvosok számára, akik értékelik a legmagasabb pontosságot és a könnyű kezelhetőséget. Az automatikus állandó sebességszabályozásnak köszönhetően könnyedén siklik az összekuszálódott és sűrű szőrzeten. A csendes kialakítás stresszmentes szőrápolási élményt nyújt számodra és kedvenced számára. A 4,2 méter hosszú kábellel a KM10+ maximális mozgásszabadságot biztosít, így minden helyzetben teljes mértékben uralhatod a nyírást.

Áttekintés:

  • Részleges és teljes nyírás
  • Szénkefe nélküli motor két sebességgel: 3000 & 3700 ford./perc
  • Szénben gazdag acél penge, Prime Series #10
  • LOCKGUARD™ technológia a könnyű pengecseréhez
  • Könnyű, csúszásmentes kialakítás
  • Csendes és hűvös működés

Műszaki adatok:

  • Motor: 2 sebesség (3000 & 3700 ford./perc)
  • Penge: Prime Series #10, szénben gazdag acél
  • Kábelhossz: 4,2 méter
  • Motor: Szénkefe nélküli

Szállítási terjedelem:

1x Wahl KM10+ kutyanyírógép
1x #10 Prime Series nyírófej
1x Nyírógép olaj
1x Tisztítókefe

Kérdések & Válaszok:

A KM10+ sűrű szőrzethez is alkalmas?
Igen, az állandó sebességszabályozás automatikusan alkalmazkodik, hogy könnyedén siklasson a sűrű szőrzeten.

Hogyan működik a pengecsere a KM10+-nál?
A LOCKGUARD™ technológiának köszönhetően könnyedén cserélheted a pengét anélkül, hogy a csukló becsukódna.

A nyírógép alkalmas ideges állatok számára?
Igen, a csendes kialakítás stresszmentes ápolási élményt biztosít.

Szín: ibolya
Súly: 350 g
Zajszint: 60 dB
Származás: Németország
Ciklusszám: 3000 H/min, 3700 H/min
Teljesítmény: 100 - 240 V
Állatfajok: Kutya, Macska
Adatok a gyártó szerint. A hibák és változtatások fenntartva.
Elérhető letöltések

A WAHL nyírógépek a legnagyobb pontosságot és tartósságot kínálják állatai gondozásához. Az innovatív technológiának és a robusztus anyagoknak köszönhetően hosszú élettartamot és könnyű kezelhetőséget garantálnak. Nem számít, hogy aprólékos munkát vagy erőteljes nyírást szeretne végezni, a WAHL minden alkalmazáshoz a megfelelő eszközt kínálja. Az ergonomikus kialakítás kényelmes munkavégzést tesz lehetővé, míg a fejlett vágási technológiák pontos és tiszta vágást tesznek lehetővé. Fedezze fel a WAHL sokoldalú nyírógépeit és trimmereit, és élvezze a „Made in Germany” minőséget.

Gyártói információk

Felelős személy

wahl

    3 az 3 értékelésből

    Átlagos értékelés 5 a 5 csillagból


    100%

    0%

    0%

    0%

    0%


    Hagyj egy kritikát!

    Ossza meg tapasztalatait más ügyfelekkel.


    3 vélemények

    CAMELIA C. Ellenőrzött vásárló

    2026. június 19. 14:41

    Értékelés 5 of 5 csillagok besorolásával

    Foarte utila pentru blana...

    Foarte utila pentru blana animalutelor de commpanie

    marco p. Ellenőrzött vásárló

    2026. június 18. 14:46

    Értékelés 5 of 5 csillagok besorolásával

    prodotto come da descrizione,...

    prodotto come da descrizione, migliorabili i tempi di spedizione

    Ionut C. Ellenőrzött vásárló

    2026. június 4. 12:07

    Értékelés 5 of 5 csillagok besorolásával

    Foarte bun

    Foarte bun

    Termékgaléria kihagyása

    Choose accessories

    %
    Aesculap BladeCool 2.0 nyírógép hűtő- és tisztító spray, 400 ml
    Aesculap BladeCool 2.0 nyírógép hűtő- és tisztító spray, 400 ml

    Aesculap BladeCool 2.0 – Nyírógép hűtőspray 3 az 1-ben hatással Nyírás közben súrlódás keletkezik – és ezzel együtt hő, kopás, valamint szőr- vagy bundamaradványok. Az Aesculap BladeCool 2.0 hűtőspray pontosan erre nyújt megoldást: azonnal lehűti a nyírógép vágófejét, miközben enyhén olajozza és alaposan tisztítja azt. Egy rövid fújás elegendő ahhoz, hogy a vágófejek munka közben vagy után is kifogástalan állapotban maradjanak. A továbbfejlesztett 3 az 1-ben formula egy lépésben ötvözi a hűtést, az ápolást és a tisztítást, csökkentve a vágófejnél keletkező hőt. Ez nemcsak a nyírási eredményt javítja, hanem azt is biztosítja, hogy a nyírókések és vágófejek hosszabb ideig élesek maradjanak. A legjobb hatás érdekében nyírás közben 5-10 percenként, kb. 10-15 cm távolságból permetezd a vágófejre – ideális napi használatra lovaknál, szarvasmarháknál, juhoknál vagy profi kutyaápolásnál. Áttekintés: Érzékelhetően lehűti a vágófejet nyírás közben A mozgó alkatrészek enyhe olajozása Megbízhatóan eltávolítja a szőr-, bunda- és szennyeződés-maradványokat Javítja a nyírási eredményt a simább pengemozgás révén Meghosszabbítja a nyírókések és vágófejek élességét Minden gyakori nyírógépmárkához illik Műszaki adatok: Terméktípus: technikai hűtő-, ápoló- és tisztítóspray nyírógépekhez Tartalom: 400 ml sprayflakon Alkalmazás: nyírás előtt, alatt és után permetezze a vágófejre, kb. 10-15 cm távolságból Ajánlott gyakoriság nyírás közben: 5-10 percenként Formula: továbbfejlesztett 3 az 1-ben formula A csomag tartalma: 1x Aesculap BladeCool 2.0 hűtőspray, 400 ml Kérdések & Válaszok: Használhatom a spray-t nyírás közben is? Igen. Nyírás közben gond nélkül ráfújhatja a vágófejre. Ez azonnal lehűti a pengéket, és egyúttal eltávolítja a bundamaradványokat. Helyettesíti a spray a pengék olajozását? Nem, enyhe kenést biztosít, de nem helyettesíti a vágófej rendszeres olajozását. Milyen gyakran érdemes permetezni nyírás közben? 5-10 percenként ideális, hogy a vágófej ne melegedjen túl.

    Tartalom: 0.4 Liter (7 298 Ft / 1 Liter)

    Eladási ár: 2 919 Ft Normál ár: 3 240 Ft (9.91% mentve)
    %
    WAHL Blade Ice Spray 4in1 nyírógép hűtőspray, 400 ml
    WAHL Blade Ice Spray 4in1 nyírógép hűtőspray, 400 ml

    WAHL Blade Ice Spray – 4in1 hűtőspray nyírófejekhezA WAHL Blade Ice Spray másodpercek alatt lehűti, olajozza és megtisztítja a nyírógép vágókészletét. A spray alkalmas lovak, szarvasmarhák, juhok és kutyák nyírásához, és minden márkájú nyírógéppel kompatibilis.A 4in1 olaj nyírás közbeni használatával a levágott szőr könnyen eltávolítható a pengéről, így egyenletes vágást érhetsz el. A spray jelentősen csökkenti a nyírófej súrlódását, ami alacsonyabb hőfejlődést eredményez. Nyírás után a spray a pengekészletet a korrózió ellen is védi.Áttekintés:Azonnal lehűti a vágókészletet használat közbenOlajozza és kenéssel egyenletes vágást biztosítEltávolítja a szőrmaradványokat használat közbenVédi a korróziótól, meghosszabbítja a penge élettartamátCsökkenti a nyírófej súrlódását és kopásátMinden márkájú nyírógéphez alkalmasMűszaki adatok:Tartalom: 400 mlAlkalmazás: kb. 10 cm távolságból permetezveMinden márkájú nyírógéphez alkalmasSzállítási terjedelem:1x WAHL Blade Ice Spray 4in1, 400 mlKérdések & válaszok:Milyen gyakran permetezzek nyírás közben?Néhány percenként permetezd a pengekészletre és annak oldalára, kb. 10 cm távolságból.A spray pótolja a szokásos olajozást?Nem, a rendszeres olajozás továbbra is szükséges – a spray a hűtést és tisztítást biztosítja kiegészítésként.Milyen állatokhoz alkalmas a spray?Sokféle állathoz használható, például lovakhoz, szarvasmarhákhoz, juhokhoz és kutyákhoz.

    Tartalom: 0.4 Liter (8 723 Ft / 1 Liter)

    Eladási ár: 3 489 Ft Normál ár: 4 109 Ft (15.09% mentve)
    %
    WAHL Speciális Nyírógépolaj 200 ml, vágókészlet ápolása
    WAHL Speciális Nyírógépolaj 200 ml, vágókészlet ápolása

    WAHL speciális nyírógépolaj – megbízható ápolás a vágókészlethezA WAHL speciális nyírógépolaj gondozza a nyírófejben és rajta lévő összes mozgó alkatrészt. Azoknak az állattartóknak és profiknak ajánljuk, akik nyírógépüket rendszeresen használják, és tartósan jó nyírási eredményt várnak.A rendszeres olajozás csökkenti a súrlódást és a hőfejlődést a vágókészletben, ami meghosszabbítja a pengék élettartamát. A minőségi olaj védi a rozsdásodástól, és gyorsan eltávolítja az enyhe rozsdafoltokat – tökéletes választás nyírás előtt, közben és után az istállóban vagy a legelőn.Áttekintés:Csökkenti a súrlódást és a hőt a vágókészletbenMeghosszabbítja a pengék és a nyírófej élettartamátMegbízhatóan védi a rozsdától és korróziótólÁpol maradék nélkül, gumírozódás nélkülNyírógépekhez, trimmerekhez és a legtöbb vágókészlethez alkalmasMűszaki adatok:Tartalom: 200 mlAlkalmazható: nyírógépek, trimmerek, vágókészletek, nyírófejekHasználat: nyírás előtt, alatt és utánSzállítási terjedelem:1x WAHL speciális nyírógépolaj, 200 mlGyakori kérdések:Milyen gyakran kell olajozni a vágókészletet?Ideális esetben minden nyírás előtt és után, intenzív használat esetén gyakrabban is.Az olaj más márkákhoz is használható?Igen, a legtöbb közismert nyírógéphez és vágókészlethez megfelelő.

    Tartalom: 0.2 Liter (21 245 Ft / 1 Liter)

    Eladási ár: 4 249 Ft Normál ár: 4 649 Ft (8.6% mentve)
    Aesculap Nyírógépolaj GT604, 90 ml speciális olaj nyírófejekhez
    Aesculap Nyírógépolaj GT604, 90 ml speciális olaj nyírófejekhez

    Aesculap nyírógépolaj – megbízható ápolás a nyírógépedhezAz Aesculap nyírógépolaj GT604 az összes Aesculap nyírógéphez kifejlesztett speciális olaj, amely a legtöbb más márkájú nyírógéppel is kiválóan használható. Optimálisan kenő hatással biztosítja a nyírófej minden mozgó alkatrészének zavartalan működését – ez elengedhetetlen mindenkinek, aki rendszeresen nyír lovat, szarvasmarhát, birkát vagy kutyát.A jól kent nyírófej csendesebben jár, kíméli a motort, és tisztább vágásképet biztosít. Nyírás közben 5-10 percenként csepp néhányat az olajból a nyíróbetét oldalára, és a szőrmaradványok eltávolítása után a nyírás végén is olajozd újra – így a nyírókések tovább maradnak élesek és használatra készek. Az olaj nem gyantásodik és nem ragad, ami jelentősen meghosszabbítja a nyírófej és a gép élettartamát.Áttekintés:Biztosítja a nyírófej minden mozgó alkatrészének optimális kenésétNem gyantásodik és nem ragad, még gyakori használat esetén semAz összes elterjedt márkájú nyírógéphez alkalmasKíméli a motort és védi a késeket a kopástólTisztább, egyenletesebb vágásképet biztosítPraktikus flakonméret hosszú távú használatraMűszaki adatok:Tartalom: 90 mlAz összes Aesculap nyírógéphez és más elterjedt márkákhoz is alkalmasFolyékony speciális olaj praktikus flakonbanSzállítási tartalom:1x Aesculap nyírógépolaj 90 mlKérdések & Válaszok:Milyen gyakran kell olajozni a nyírófejet?Nyírás közben elegendő 5-10 percenként néhány csepp olajat használni a kopás csökkentése érdekében.Más márkájú nyírógéphez is jó ez az olaj?Igen, az Aesculap gépek mellett az összes elterjedt márkájú nyírógéphez is kiválóan alkalmas.Nyírás után is kell olajozni?Igen, előbb távolítsd el a szőrmaradványokat, majd olajozd meg újra a betétet, hogy a gép a következő használatra készen álljon.

    Tartalom: 0.09 Liter (23 211 Ft / 1 Liter)

    Normál ár: 2 089 Ft
    %
    Wahl KM10+ nyírógép felcsúsztatható fésűkészlettel kutyáknak és macskáknak
    Wahl KM10+ nyírógép felcsúsztatható fésűkészlettel kutyáknak és macskáknak

    Wahl KM10+ kutyanyírógép fésűkészlettel: Tökéletes ápolás kedvencednek Fedezd fel a Wahl KM10+ kutyanyírógép fésűkészlettel pontosságát és kényelmét. Ez a nyírógép ideális profi kutyakozmetikusok, kutyakozmetikusok és állatorvosok számára, akik nagyra értékelik az első osztályú teljesítményt és az egyszerű kezelhetőséget. A szénkefe nélküli motor két sebességgel, 3.000 és 3.700 fordulat/perc fordulatszámmal működik, ami erőteljes, mégis kíméletes szőrzetápolást tesz lehetővé. Az automatikus sebességszabályozás biztosítja, hogy még a filces szőrzet is könnyedén nyírható legyen, miközben a zajszegény kialakítás tökéletes a zajérzékeny állatok számára. A nyírógép ergonomikus kialakítása könnyű, csúszásmentes házat kínál, amely kényelmes kezelést és fáradságmentes munkát tesz lehetővé. A magas széntartalmú acélból készült pengék biztosítják a hosszú élettartamot és a professzionális végeredményt minden használat során. A mellékelt, 8 fésűből álló rozsdamentes acél fésűkészlettel egyénileg állíthatod be a nyírás hosszát. Ez a gép nélkülözhetetlen eszköz mindazok számára, akik a legnagyobb pontosságot és minőséget igénylik. Áttekintés: Teljes és részleges nyírás minden méretben Szénkefe nélküli motor két sebességgel: 3000 és 3700 fordulat/perc Magas széntartalmú acél a hosszú élettartamért Zajszegény, ideális érzékeny állatok számára Rozsdamentes acél fésűkészlettel együtt Ergonomikus, csúszásmentes kialakítás Műszaki adatok: Motor: 2 sebesség (3000 és 3700 fordulat/perc) Penge: Magas széntartalmú acél Kábelhossz: 4,2 méter Motor: Szénkefe nélküli Szállítási terjedelem: 1x Wahl KM10+ kutyanyírógép1x rozsdamentes acél fésűkészlet (3, 6, 10, 13, 16, 19, 22, 25 mm)1x #10 Prime Series nyírófej1x tisztítókefe1x nyírógépolaj Kérdések és válaszok: Alkalmas a KM10+ sűrű szőrzetre is? Igen, az állandó sebességszabályozás automatikusan alkalmazkodik, hogy könnyedén siklhasson a sűrű szőrzeten. Hogyan működik a pengecsere a KM10+-nál? A LOCKGUARD™ technológiának köszönhetően könnyedén cserélheted a pengét anélkül, hogy a csukló becsukódna. Alkalmas a nyírógép ideges állatok számára? Igen, a zajszegény kialakítás stresszmentes ápolási élményt biztosít.

    Eladási ár: 87 990 Ft Normál ár: 100 552 Ft (12.49% mentve)
    Wahl Prime Series Snap-On nyírófej, magas széntartalmú acél penge, #10
    Wahl Prime Series Snap-On nyírófej, magas széntartalmú acél penge, #10
    Méret: #10 1,5mm

    Wahl Prime Series Snap-On nyírófej: precizitás minden vágásnál A Wahl Prime Series Snap-On nyírófej minden nyírásnál professzionális eredményt biztosít, akár kutyát, macskát vagy lovat ápolsz. A Németországban készült, tömör, magas széntartalmú acélból gyártott penge tartós élességet és megbízható teljesítményt garantál. A barázdált pengefoglalatnak köszönhetően a nyírófej hosszabb használat során is hűvös marad, ami kényelmesebbé teszi az ápolást az állat számára. A gyorscsere rendszerrel szerszám nélkül, másodpercek alatt cserélheted vagy tisztíthatod a pengét. Kompatibilis számos Snap-On nyírógéppel, például a Max50+, Max45, KM2+, KM5, KM10+, Avalon, KM Cordless, KM Supera és MaxGO modellekkel. Áttekintés: Magas széntartalmú acél a tartós élességért Hűvösebb működés a barázdált pengefoglalatnak köszönhetően Szerszám nélküli pengecsere Precíziósan köszörült, tiszta vágásképért Sokféle Wahl Snap-On géphez illik Németországban gyártva Műszaki adatok: Anyag: Tömör, magas széntartalmú acél Kompatibilitás: Snap-On nyírógépek (Max50+, Max45, KM2+, KM5, KM10+, Avalon, KM Cordless, KM Supera, MaxGO) Származási hely: Németország Szállítási terjedelem: 1x Wahl Prime Series Snap-On nyírófej Kérdések & Válaszok: Melyik pengeméret illik az állatomhoz?A Prime Series több méretben elérhető – a megfelelő variánst közvetlenül a termékoldalon választhatod ki. Hogyan cserélem a pengét?A gyorscsere rendszer segítségével szerszám nélkül, néhány másodperc alatt kicserélheted a pengét. Hogyan ápoljam megfelelően a nyírófejet?Minden használat után tisztítsd meg puha ruhával és egy kevés nyírógépolajjal.

    Változatok 11 990 Ft
    Normál ár: 15 490 Ft