Ugrás a fő tartalomra Ugrás a kereséshez Ugrás a fő navigációhoz

uvex ceravent lovaglókesztyű – fogás és kényelem a nyeregben

Az uvex ceravent lovaglókesztyű a megfelelő választás azoknak a lovasoknak, akik megbízható fogásra és hosszú élettartamra vágynak edzés és verseny közben egyaránt. A ceraspace technológia kerámia bevonatával a kesztyű a magas strapabíróság mellett is kellemesen könnyű marad. Az érintkezési pontokon lévő kopásálló műbőr biztonságos fogást ad a gyeplőn, akár nedves vagy izzadt kézzel is.

Az elasztikus szövetbetétek minden kézmozdulatot követnek az optimális illeszkedés érdekében, míg a hálós anyag szellőzést biztosít és elvezeti a nedvességet. A szorosan illeszkedő, alig érezhető mandzsetta minden lovaglóruhához illik. Praktikus a mindennapokban: a kesztyű érintőképernyő-kompatibilis és 30°C-on mosható.

Áttekintés:

  • Biztos fogás a gyeplőn a kopásálló műbőr révén
  • Hosszú élettartam a ceraspace technológiának köszönhetően
  • Csupán 46 g súly kesztyűnként
  • Optimális szellőzés a hálós anyagnak köszönhetően
  • Nagy mozgásszabadság az elasztikus betéteknek köszönhetően
  • Telefon használata a kesztyű levétele nélkül
  • Egyszerű ápolás 30°C-os mosással

Műszaki adatok:

  • Felsőrész anyaga: 80% poliamid, 20% elasztán
  • Műbőr: 70% poliuretán, 30% poliamid
  • Súly: kb. 46 g
  • Szín: fekete
  • Érintőképernyő-kompatibilis
  • Mosható 30°C-on

Szállítási terjedelem:

1x uvex ceravent lovaglókesztyű

GYIK:

Mosható az uvex ceravent kesztyű?
Igen, 30°C-on mosható, ami különösen egyszerűvé teszi az ápolást.

Használható a telefon a kesztyűvel?
Igen, az érintőképernyő-kompatibilitás miatt a telefon a kesztyű levétele nélkül is használható.

Mennyit súlyoz egy kesztyű?
Körülbelül 46 grammot, így kellemesen könnyű marad a gyeplőn.

Szín: fekete
Adatok a gyártó szerint. A hibák és változtatások fenntartva.

0 az 0 értékelésből

Átlagos értékelés 0 a 5 csillagból

Hagyj egy kritikát!

Ossza meg tapasztalatait más ügyfelekkel.


Az uvex segítségével Ön jól védett – fedezze fel a Németországban gyártott lovassisakokat és lovaglókesztyűket, amelyek maximális kényelmet és biztonságot nyújtanak. Az 1930-as évek óta védőtermékeiről ismert Uvex 2009 óta hozza el szakértelmét a lovassportokba. A termékeket Németországban és Európában fejlesztik és gyártják a legmagasabb minőség biztosítása érdekében. Az innovatív technológiák, mint például a hardshell, az inmould és az uvex IAS 3D maximális védelmet, tökéletes illeszkedést és kiváló szellőzést kínálnak. Használja ki a több évtizedes tapasztalatot és a legmagasabb szintű biztonságot az uvex segítségével.

Gyártói információk

Felelős személy

uvex