Ugrás a fő tartalomra Ugrás a kereséshez Ugrás a fő navigációhoz

Lókefe kecskeszőrrel – fényes szőrzetért

Ez a lókefe puha kecskeszőrből készült, és mindennapi ápolás során fényessé teszi lovad szőrzetét, közben kímélve az érzékeny bőrfelületeket. A lakkozott fa hátlap kényelmesen illik a kézbe, így a kefe megbízható társ lesz az istállóban és az udvaron.

A beépített kézpánt extra fogást biztosít tisztítás közben, akár hosszabb ápolási folyamat során is. A finom kecskeszőr gyengéden eltávolítja a port, szennyeződést és a kihullott szőrt anélkül, hogy irritálná a bőrt – ezért ideális a fej és más érzékeny területek tisztítására is. A fa hátlap lakkozása védi a nedvességtől, ami tartósabbá teszi a kefét.

Áttekintés:

  • Bőrkímélő ápolás finom kecskeszőrrel
  • Kényelmes fogás az ergonomikus fa hátlapnak köszönhetően
  • Biztos tartás a beépített kézpántnak köszönhetően
  • Tartós a lakkozott felületnek köszönhetően
  • Érzékeny területeken, például a fejen is használható

Műszaki adatok:

  • Szőr anyaga: kecskeszőr
  • Fa hátlap lakkozott
  • Beépített kézpánttal
  • Méretek: 14 x 7 x 6 cm
  • Súly: 0,131 kg

Szállítási tartalom:

1x Kerbl lókefe kecskeszőrrel, lakkozott fa hátlappal

Kérdések és válaszok:

Lakkozott a fa hátlap?
Igen, lakkozott, ezért védett a nedvességgel szemben.

Milyen területekhez ajánlott a kefe?
A puha kecskeszőrnek köszönhetően érzékeny területekhez, például a fejhez is használható.

0 az 0 értékelésből

Átlagos értékelés 0 a 5 csillagból

Hagyj egy kritikát!

Ossza meg tapasztalatait más ügyfelekkel.


A Covalliero kiváló minőségű, jól bevált lovas termékeket kínál lovak és lovasok számára, amelyek kiváló ár-teljesítmény aránnyal nyűgöznek le. Minden kollekció ötvözi a robusztus anyagokat a modern dizájnnal és a magas viselési kényelemmel. Függetlenül attól, hogy lovaglóruházatról, lókiegészítőről vagy ápolószerekről van szó – a széles választék nem hagy kívánnivalót maga után. Bízzon a Covalliero divatos és funkcionális termékeiben, és tapasztalja meg, hogyan könnyítik meg mindennapjait az istállóban és a lovaglón.

Gyártói információk

Felelős személy

Kerbl