5x AKO villanypásztor karó pink 156 cm, dupla taposó
7 239 Ft
Rendelkezésre álló, szállítási idő: 3-5 nap
- Mobil műanyag karó üvegszál erősítéssel
- Lovak, szarvasmarhák, juhok és mások bekerítésére
- Csúszásmentes beütés dupla taposóval
- Horganyzott földszög a biztos rögzítésért
- Fűzőlyukak kötélhez, szalaghoz és zsinórhoz
- Nagy stabilitás a hosszirányú merevítés miatt
Villanypásztor karó pink 156 cm – rugalmas megoldás a legelőhöz
Az AKO Expert műanyag karó kiválóan alkalmas lovak, szarvasmarhák, juhok és más legelő állatok bekerítésére. Az üvegszál erősítésnek és a kiegészítő hosszirányú merevítésnek köszönhetően a karó gyakori áthelyezés után is stabil marad.
A robusztus dupla taposó segítségével a karó egyszerűen és csúszásmentesen üthető a földbe. A 21 cm hosszú, horganyzott földszög szél esetén is biztonságosan a helyén tartja a karót. A 156 cm teljes hosszal és 135 cm föld feletti magassággal a karó elegendő magasságot biztosít nagytestű állatok, például lovak hatékony bekerítéséhez is.
Áttekintés:
- Mobil műanyag karó üvegszál erősítéssel
- Nagy stabilitás a kiegészítő hosszirányú merevítésnek köszönhetően
- Lovak, szarvasmarhák, juhok és más legelő állatok bekerítésére alkalmas
- Csúszásmentes beütés a dupla taposónak köszönhetően
- Horganyzott földszög a biztos rögzítésért
- Fűzőlyukak minden szokásos szalaghoz, kötélhez és zsinórhoz
Műszaki adatok:
- Szín: Pink
- Teljes magasság: 156 cm
- Föld feletti magasság: 135 cm
- Földszög: 21 cm, horganyzott
- Fűzőlyukak: 4x kötél, 3x szalag 2 cm, 4x szalag 4 cm
- Anyag: Üvegszállal erősített műanyag
Szállítási tételek:
5x Expert műanyag karó 156 cm, dupla taposó, pink
Kérdések & Válaszok:
Milyen állatokhoz alkalmas ez a karó?
A 135 cm föld feletti magasságával lovak, szarvasmarhák, juhok, kecskék és más legelő állatok számára is alkalmas.
Milyen mélyen üthető a karó a földbe?
A 21 cm hosszú földszög a dupla taposóval együtt biztos állást garantál, még keményebb talajon is.
Milyen kerítésmateriálokat használhatok?
A fűzőlyukak szokásos kötelekhez, szalagokhoz (2 cm és 4 cm) és zsinórokhoz alkalmasak.
Bízzon több mint 70 éves tapasztalatunkban az AKO elektromos kerítések építésében. A Németországban gyártott és gondosan tesztelt eszközök a legmagasabb minőséget és tartósságot kínálják. Az AKO minden igényre a megfelelő megoldást kínálja: az olcsó belépő szintű eszközöktől az AKO Classic Series-től az AKO Premium Series nagy teljesítményű készülékeken át a rugalmas AKO Expert eszközökig >. Az összes eszközt egy házon belüli fejlesztőcsapat folyamatosan fejleszti, és 3 év gyártói garancia jár hozzájuk. Nem számít, hogy szabványos megoldást vagy extrém körülményekhez való készüléket keres – az AKO-nál megtalálja az Ön számára megfelelő elektromos kerítésenergiát.
Gyártói információk
Felelős személy
